Kaks uut advokaati Glikman Alvin LEVIN'is

Uudis Tagasi

Meil on hea meel teatada, et Maris Vutt ja Kätlin Ots sooritasid edukalt advokaadieksami ning said Eesti Advokatuuri liikmeks. 


Maris sai eksamil kaasuse lahenduse eest 10 punkti ja ka teised eksami osad olid sooritatud peaaegu maksimumtulemusele. Oma igapäevatöös tegeleb ta peamiselt vaidluste lahendamise ja ühinguõigusega. Marisel on varasem töökogemus Riigikohtust ja sel sügisel alustas ta ka doktoriõpinguid Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas, keskendudes oma teadustöös samuti ühinguõiguse valdkonnale. 

Kätlin keskendub eelkõige ettevõtete õigusnõustamisele, et vaidluste risk oleks võimalikult väike ning tugevdab meie vaidluste lahendamise kompetentsi. Samuti on Kätlin oluline tugi kinnisvara ja planeerimisalastes, kuid ka muudes majandusteadmisi vajavates küsimustes. Tal on tugev avaliku sektori kogemus Justiitsministeeriumist ning lisaks õigusharidusele magistrikraad majandusteaduses, mis võimaldab kliente nõustada mitme valdkonna eriteadmiste abil. 

Teised seonduvad uudised
Uudis

Kuidas olla oma kinnisasja peremees?

30.07.2019
Kätlin Ots

Mitte alati ei pääse omanik oma kinnisasjale ligi avalikult kasutatavat teed pidi ning peab selleks kasutama hoopis kellegi teise kinnistut. Reeglina ei teki vaidlusi juhul, kui teise kinnisasja omanikuga on sõlmitud kokkulepe juurdepääsutee kasutamise osas. Kui aga kokkulepe puudub, võivad asjad muutuda kiiresti väga keeruliseks.


Uudis

Sõit libedal jääl – õiguslik vaade renditõukeratastele

02.10.2019
Kätlin Ots , Artur Sanglepp

Renditõukeratta teenused on vallutamas kogu maailma ning tihtipeale vallandamas inimestes ka eri emotsioone. Näiteks Prantsusmaal Marseilles viskavad noored populaarse tänavamängu raames elektritõukerattaid merre. Tundub, et tõukerattaid kas vihatakse või armastatakse, kuid õiguslikust küljest ei ole asi nii must ja valge.

Liitu uudiskirjaga