Wint & LEVIN moodustavad Baltikumi advokaadibüroode võrgustiku

Uudis Tagasi

Baltikumi äriühingutel ja institutsioonidel on nüüdsest võimalik saada veelgi kõrgetasemelisemat õigusabi ja personaalseid lahendusi. 

Image result for wint law firm


Leedu advokaadibüroo WINT moodustab koos advokaadibüroodega LEVIN ja Kronbergs Čukste LEVIN baltiülese võrgustiku ettevõtetele täisteenuse pakkumiseks äriõiguse valdkonnas.  

Aasta tagasi asutatud WINT on tõusnud üheks kiiremini arenevaks advokaadibürooks Leedus pakkudes oma kõrgetasemelise klientidele orienteeritusega unikaalseid lahendusi. Tänaseks on WINT usalduse pälvinud selliste mainekate klientide nagu Maxima, Delfi, Diginet, Baltcap, Skinest ja paljude teiste turuliidrite seas.  

WINT-i laialdased kogemused sellistes valdkondades nagu vaidluste lahendamine, restruktureerimine, pankrotiõigus, riigihanked, IT ja kommunikatsioon, äriõigus, finantstehingud ja maksuõigus, annavad suure eelise ning võimaldavad neid kogemusi läbi ühise võrgustiku jagada nii Balti riikides kui mujal. 

LEVIN-il on pikaajaline usalduslik suhe oma oluliste klientidega nii riigisiseselt kui rahvusvaheliselt ulatudes Euroopa Keskpangast kuni korporatsioonideni nagu ABB. LEVIN-i kogemustepagas, millesse kuulub äriklientide nõustamine, maksuõigus, pangandus, fintech, M&A tehingud, ICO-de tegemine, vaidluste lahendamine ja rahvusvahelise arbitraaž, teeb uuest liidust ühe mõjukaima teenusepakkuja kõigis Balti riikides. 

LEVIN on valitud Legal 500 Hall of Fame nimekirja ja selle partnerite seas on mitu Chambersi poolt tunnustatud praktikut, sealhulgas üks väljapaistev praktik – tiitel, mida antakse advokaatidele, kes on oma valdkonnas väga mõjukad. LEVIN on nõustanud nii Euroopa Keskpanka kui aidanud läbi viia sadadesse miljonitesse ulatuvaid M&A tehinguid ja IPO-sid. 

LEVIN-i partnerite seas on ka Rahvusvahelise Kaubanduskoja Arbitraažikohtu täisliige. Meie uuel advokaadibüroode liidul on ulatuslik UNCITRAL arbitraaži kompetents ja seal töötavad Baltikumi õigusvaldkonna ühed säravaimad tähed.

Kui teil on küsimusi, võite julgelt võtta ühendust Advokaadibürooga LEVIN,  telefonil (+372) 686 0000 või e-posti teel info@levinlaw.ee.
Teised seonduvad uudised

Liitu uudiskirjaga