Legal 500: Glikman Alvin LEVIN on Eesti tippbüroo neljas õigusvaldkonnas

Uudis Tagasi

Mainekas rahvusvaheliste õigusturgude ülevaateid koostav Legal 500 paigutas taaskord advokaadibüroo Glikman Alvin LEVIN parimate hulka, mis kinnitab, et jätkame oma pikaajalist traditsiooni pakkuda klientidele tipptasemel tulemuslikku õigusabi.

Advokaadibüroo Glikman Alvin LEVIN pälvis tunnustuse neljas õigusvaldkonnas: äriõigus ja tehingud, maksuõigus, vaidluste lahendamine ning kinnisvara ja ehitus. Maksuõiguse valdkonnas hinnati Glikman Alvin LEVIN taaskord kõrgeima tunnustuse vääriliseks.

Legal 500 nimetas oma valdkonna juhtivateks ekspertideks Eestis Glikman Alvin LEVIN partneri Leon Glikman (vaidluste lahendamine) ning partneri Paul Keres (vaidluste lahendamine, äriõigus).

Samuti tõsteti esile büroo partnerit Priit Raudsepp (maksuõigus) ja partnerit Ain Alvin (vaidluste lahendamine, ehitus ja kinnisvara). Äramainimise pälvisid ka partner Pille Pettai (ehitus ja kinnisvara, äriõigus) ning vandeadvokaat Artur Sanglepp, keda tunnustati järgmise põlvkonna advokaadina vaidluste lahendamise valdkonnas.

Glikman Alvin LEVIN partneri Paul Keres sõnul tähendab selline väärikas tunnustus meelerahu meie klientidele, kes saavad keskenduda oma äritegevuse sisulisele arendamisele ja jätta õigusalased väljakutsed professionaalide hooleks. „Samuti saavad kliendid olla kindlad, et nende õigusvaldkondadega seotud riskid on maandatud ning nad saavad kasvada tänu koos läbimõeldud otsustele kiiremini ja edukamalt,“ lisas Keres.

Glikman Alvin LEVIN partneri Priit Raudsepa hinnangul on kõrgeim tunnustus võimalik vaid kvaliteetse ning tulemusele suunatud töö korral. „Tunnustus on seda erilisem, et see tugineb klientide vahetule tagasisidele,“ rõhutas Raudsepp.  

Legal 500 on tänaseks juba üle 30 aasta tegutsenud õigusteenuste turu ülevaateid koostav rahvusvaheline väljaanne, mis analüüsib advokaadibüroode võimekust üle maailma oma põhjaliku uurimisprogrammi abil, kaasates sinna advokaadibüroode klientide kogemused.

Lisainfot meie büroole antud hinnangute kohta leiab siit:
https://www.legal500.com/firms/231089/offices/10410

Teised seonduvad uudised

Liitu uudiskirjaga