Restruktureerimine, saneerimine, pankrotiõigus

Omame väga põhjalikku nõustamiskogemust ettevõtete restruktureerimise ja võlausaldajate ning võlgnike õiguste kaitsel maksejõuetusmenetlustes. Meie kogenud meeskond abistab võlausaldajaid nõuete sissenõudmisel ning kaitseb neid pahatahtlike võlgnike ja võlausaldajaid kahjustavate skeemide eest.

Omame pikaajalist kogemust pankrotistunud äriühingute vara tagasivõitmisel ja isegi väga oskuslikult peidetud vara tuvastamisel ning tagasitoomisel. Büroo suhtevõrgustik võimaldab meil tuvastada tehinguid ja varasid kohtadest, kuhu meie konkurentide käed ei ulatu. Viime läbi põhjalikke juriidilisi ning koostööpartnerite kaasamisel kompleksseid õigus- ja finantsauditeid maksejõuetuse põhjuste ning tagajärgede väljaselgitamiseks. 

Samuti nõustame nii kohalikke kui rahvusvahelisi ettevõtteid vara omandamisel pankrotipesadest ning viime kliendile kindlustustunde andmiseks läbi põhjalikke ostueelseid auditeid. 

Omame ka pikaajalist kogemust ettevõtete nõustamisel ajutiste makseraskuste korral ning kui võimalik, siis abistame ettevõtteid pankroti vältimisel.

Valdkonnaga seotud kontaktid
Valdkonna eest vastutaja

Paul Keres

Partner, vandeadvokaat Loe veel

Olga Christensen

Advokaat Loe veel

Kristen Alvin

Jurist Loe veel
Valdkonna uudised ja referentsid
uudis

CEE Legal Matters tõi esile Advokaadibüroo GLIKMAN ALVINi tööd Krediidipanga osaluse võõrandamisel

16.02.2017
Paul Keres
Mainekas juriidiline ajaleht CEE Legal Matters kajastas, kuidas  Advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN nõustas Eesti Krediidipanga suuraktsionäri JSC BM-Bank (endine Moskva Pank) oma osaluse võõrandamisel.

uudis

Advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN nõustas Eesti Krediidipanga osaluse võõrandamist

08.02.2017
Paul Keres

Advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN nõustas Eesti Krediidipanga suuraktsionäri JSC BM-Bank (endine Moskva Pank) oma osaluse võõrandamisel. 

Liitu uudiskirjaga