Rahandus, investeeringud ja kindlustus

Oleme nõustanud erinevaid järelevalvele alluvaid ettevõtteid seoses vastavusnõuetega, äritehingutega ning keerulisemate äri- ja vastavusvaidlustega. 

Oleme edukalt esindanud kliente keerukates ja mastaapsetes kindlustusvaidlustes, järelevalvele alluvate ettevõtjate omavahelistes vaidlustes (nt kindlustusandjad ja kindlustusvahendajad) ja nõustanud olulisi tehinguid ja projektide läbiviimist.

Tänapäeval ei dikteeri turu suundumusi enam suured turutegijad. Terves maailmas annavad tooni startup’id oma suurte krediidiasutuste poolt domineeritavat turgu vapustavate ning innovaatiliste lahendustega, mis sunnib regulaatoreid ja seadusandjat uute oludega kohenema. Eesti on selles osas maailma eesrindlikemaid riike, võimaldades teha varem keerulisi ja aeganõudvaid õigustoiminguid internetipõhiselt ja kiirelt, ent samas turvaliselt. 

Välisinvestoritele võimaldab e-residentsus ligineda Eesti ettevõtluskeskkonnale seninägematult lihtsal ja kiirel viisil. Aitame klientidel orienteeruda uute regulatsioonide pealevoolus ning leida nende vajadustele vastavaid lahendusi.

Aitame Eesti ettevõtetesse panustanud või panustavatel ettevõtjatel kaitsta oma investeeringu säilimist ning ennetada nende usalduse kuritarvitamist. Omame ulatuslikke võimalusi ja kogemusi kuritarvituste väljaselgitamisel ning investori õiguste kaitsel.

Valdkonnaga seotud kontaktid
Valdkonna eest vastutaja

Paul Keres

Partner, vandeadvokaat Loe veel

Pille Pettai-Stasiulis

Partner, vandeadvokaat Loe veel

Kristen Alvin

Jurist Loe veel
Valdkonna uudised ja referentsid
uudis

Leon Glikman Eesti Päevalehes: paljude jaoks on lihtsam valida kriminaalmenetluses kokkuleppemenetlus

06.11.2017

Leon Glikman vastas 6.novembri Eesti Päevalehes ajakirjanik Krister Parise küsimustele, analüüsides muuhulgas Eesti praktikat, kus kriminaalmenetluses võitmise võimalus on 1%. Samuti puudutati ministeeriumi uut plaani vanglates suitsetamine keelustada.

uudis

Paul Keres küsitles Briti-Eesti kaubanduskoja juhatuse liikmena erakondade esindajaid

10.10.2017
Paul Keres

Vandeadvokaat Paul Keres, kes kuulub Briti-Eesti kaubanduskoja (BECC) juhatusse, küsitles koos BECC juhatuse esimehe James Oates’iga teisipäeval, 10.oktoobril 2017, Viru Hotellis peetud paneeldiskussioonil mõningaid erakondade esindajaid.


uudis

Põnevat lugemist investeerimishuvilistele - Jaanus Stern ja Mari Anne Valberg kommenteerisid krüptorahadega seonduvat

30.08.2017
Kuivõrd krüptorahadega seonduv pakub paljudele huvi, kuid teemast teatakse vähe, siis kirjutasid meie advokaadibüroo juristid Jaanus Stern ja Mari Anne Valberg vastuseks ajalehele MK Estonia vastused enamlevinud küsimustele selles vallas.
uudis

GLIKMAN ALVIN esindas edukalt AS-i KredEx Krediidikindlustust kindlustusvaidluses

04.05.2017
Paul Keres

Advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN esindas edukalt AS-i KredEx Krediidikindlustus kindlustusvaidluses Eesti klaasfassaadide tootjaga AS-iga Windoor, mahuga ligi 14 miljonit eurot. 


uudis

CEE Legal Matters tõi esile Advokaadibüroo GLIKMAN ALVINi tööd Krediidipanga osaluse võõrandamisel

16.02.2017
Paul Keres
Mainekas juriidiline ajaleht CEE Legal Matters kajastas, kuidas  Advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN nõustas Eesti Krediidipanga suuraktsionäri JSC BM-Bank (endine Moskva Pank) oma osaluse võõrandamisel.

uudis

Advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN nõustas Eesti Krediidipanga osaluse võõrandamist

08.02.2017
Paul Keres

Advokaadibüroo GLIKMAN ALVIN nõustas Eesti Krediidipanga suuraktsionäri JSC BM-Bank (endine Moskva Pank) oma osaluse võõrandamisel. 

uudis

Kredex Krediidikindlustuse AS-i võit ka Ringkonnakohtus

12.01.2017
Paul Keres
Partnerid Leon Glikman ja Paul Keres esindasid lähiaja suurimas kindlustusvaidluses Kredex Krediidikindlustuse AS-i edukalt ka Tallinna Ringkonnakohtus.

Liitu uudiskirjaga